Gminny Komisarz Spisowy w Wyrzysku przypomina o trwającym narodowym spisie powszechnym  ludności i mieszkań w 2021 r.

Zachęcam wszystkich do dokonania samospisu internetowego na własnych komputerach lub urządzeniach mobilnych. Szczegółowe  informacje, w tym lista pytań  Narodowego Spisu Powszechnego Ludności  i Mieszkań w 2021 roku są dostępne na stronie: https://spis.gov.pl/

             Osoby, które nie będą mogły się samodzielnie spisać  poprzez formularz internetowy, zostaną spisani jedną z dwóch innych metod, tj. metodą wywiadu telefonicznego i metodą wywiadu bezpośredniego, zarówno wywiad telefoniczny, jak i bezpośredni jest realizowany przez rachmistrza spisowego.

             Ponadto informuję, że w Urzędzie Miejskim w Wyrzysku przy ul. Bydgoskiej 29  zostało przygotowane pomieszczenie do samospisu. Każda z osób nie mogących się spisać na własnym komputerze będzie miała zapewniony bezpłatny dostęp do pomieszczenia wyposażonego w sprzęt komputerowy z zainstalowanym oprogramowaniem wystarczającym do przeprowadzenia samospisu internetowego.

             W związku z wprowadzeniem przez Prezesa Rady Ministrów pracy zdalnej w administracji publicznej osoby zainteresowane dokonaniem samospisu w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wyrzysku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 67 286 41 18 w godzinach pracy Urzędu:     w poniedziałek od godz. 7.30 do godz. 16.30, we wtorek i w środę od godz. 7.30 do godz. 15.30,               w czwartek i w piątek od godz. 7.30 do godz. 15.00 w celu umówienia się na konkretny termin.

                                                                                                                    Gminny Komisarz Spisowy

      Burmistrz Wyrzyska

(-) Bogusława Jagodzińska