W dniach od 14 do 16 grudnia br. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku trwał kiermasz bożonarodzeniowy.

            Prace pochodziły z konkusów świątecznych i za zgodą rodziców zostały przekazane na kiermasz. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nagród dla uczniów, którzy zostali nagrodzeni w poszczególnych kategoriach wiekowych. Oprócz kiermaszu, podczas którego  opiekę sprawowała pani Renata Belaid, swoje stanowiska miały panie:  Kornelia Kwasińska, która sprzedawała książki i świece Caritas oraz Barbara Kornacka, która oferowała  prace wykonane na kółku plastycznym. W kiermaszu pomagały uczennice z klasy V a: Ida Nawrocka, Oliwia Szczepaniak, Magdalena Nalewajska, Maja Dola, Katarzyna Nowakowska, Alicja Olszewska, Martyna Betańska oraz uczennice z klasy VI b: Helena Łykowska i Łucja Matysiak.

            Szczególne podziękowania należą się rodzicom uczniów, którzy zgodzili się, aby prace ich dzieci mogły być wystawione na kiermaszu, by w ten sposób wspomóc radę rodziców szkoły w przedsięwzięciach związanych z konkursami świątecznymi.

                                                                                 Tekst i zdjęcia: Renata Belaid