ZdjęcieImię i nazwiskoPrzedmiot
mgr Renata Belaid
religia
mgr Joanna Berndt
geografia
Magdalena Bielawska-Małecka
nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny
mgr Alicja Bień pedagog szkolny
mgr Małgorzata Brzezinska
świetlica szkolna
mgr Danuta Buryta-Arndt
język polski, oligofrenopedagog
Katarzyna Chyła
biblioteka
mgr
Magdalena Chwaliszewska-Czerwińska
pedagog specjalny, logopeda, oligofrenopedagog
mgr
Alina Czekała-Skrzpczak
nauczyciel wspomagający
mgr Małgorzata Dróbka-Jiers
matematyka,
informatyka
mgr Izabela Duszczak biologia,
wychowanie do życia w rodzinie, oligofrenopedagog
mgr Adam Dziamarawychowanie fizyczne, oligofrenopedagog
mgr Sławomir Gajdziński wychowanie fizyczne
mgr Anna Gallas – Ślepecka język niemiecki
mgr Cezary Gdaniec
wychowanie fizyczne, biologia
mgr Anna Hoppe
informatyka,
matematyka
mgr Piotr Huszek fizyka
ks Waldemar Indycki
religia
mgr Małgorzata Jakóbek
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog
mgr Katarzyna Jaśkiewicz język polski
mgr Lucyna Jurgońska - Pasternak edukacja wczesnoszkolna
mgr Edyta Kałużna
edukacja wczesnoszkolna, muzyka
mgr Barbara Kornacka
przyroda
plastyka,
mgr Kostecka Anna
świetlica
mgr Anna Kozimor język polski
mgr Magdalena Kozimor
edukacja wczesnoszkolna
mgr Michał Kozimor
matematyka
mgr Mariola Króliknauczanie wczesnoszkolne
mgr Elżbieta Kwasek
wychowanie do życia w rodzinie
biblioteka
mgr Kornelia Kwasińska
religia
mgr Urszula Lach
pedagog
mgr Ewelina Łuka
edukacja wczesnoszkolna,
oligofrenopedagog
mgr Paulina Łuka edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny
mgr Daria Maciejewska
język polski, oligofrenopedagog
mgr Donata Martenka
wychowanie fizyczne
mgr Agnieszka Mela – Kartosz
historia,
wiedza o społeczeństwie, oligofrenopedagog
mgr Anna Muszyńska
świetlica, edukacja wczesnoszkolna
mgr Monika Nawrocka – Paluszkiewicz
chemia, oligofrenopedagog
mgr Adam Nowak
muzyka, oligofrenopedagog
mgr Sławomir Nowak
wychowanie fizyczne, informatyka
mgr Beata Nowicka
biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Marek Nowicki
matematyka,
zajęcia techniczne

mgr Martyna Olszaniecka logopeda
mgr Anna Panek
język polski,
język angielski,
oligofrenopedagog
mgr Anna Pietrasik
język angielski, oligofrenopedagog
Anna Polewczyńska
język angielski
mgr Anna Poniewierska język angielski
mgr Kamila Pufahl
edukacja wczesnoszkolna,
oligofrenopedagog
mgr Izabela Rerek
język angielski
mgrAgnieszka Rummel muzyka,
mgr Łukasz Sadłowski wychowanie fizyczne
mgr Ryszard Sell
historia,
wiedza o społeczeństwie
mgr Wojciech Sobiech
historia,
zajęcia techniczne,
wychowanie fizyczne
mgr Agnieszka Spirydow
edukacja wczesnoszkolna, język polski
Stanisław Święch
matematyka
mgr Lidia Troczyńska edukacja wczesnoszkolna, plastyka, oligofrenopedagog
mgr Barbara Tucholska
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog
mgr Magdalena Wachowska
język polski, oligofrenopedagog
mgr Elżbieta Walas
świetlica
mgr Aleksandra Walczak język niemiecki, oligofrenopedagog
mgr Teresa Wójcik
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog
mgr Paulina Ziarnek
matematyka, oligofrenopedagog