W poniedziałek 8 maja w naszej szkole na apelu porządkowym wręczono nagrody laureatom konkursu organizowanego przez logopedę szkolnego mgr Patrycję Piszczek z okazji Europejskiego Dnia Logopedy. Celem konkursu było stworzenie postaci „IDEALNEGO LOGOPEDY” a wyróżnione cechy, wg autorów prac, którymi powinien odznaczać się idealny logopeda należało wypisać obok postaci.

            Konkurs cieszył się dużym powodzeniem wśród uczniów klas I-III uczęszczających na zajęcia logopedyczne, wpłynęło sporo prac. Zdaniem dzieci idealny logopeda powinien być odpowiedzialny, miły, sympatyczny, troskliwy i cierpliwy. Powinien lubić pracę z dziećmi, ładnie mówić i mieć fajne pomoce dydaktyczne. Nic dodać, nic ująć…uczniowie trafili w samo sedno.

              Lista laureatów wygląda następująco: I miejsce należało do Juliana Głyżewskiego z klasy 2c, II zdobył Tymoteusz  Neumann  z 3e a III miejsce zajął uczeń klasy 2b Antonii Duber. Wyróżnienie otrzymała Marika Kobierowska, Marcel Pacholski i Ibrahim Belaid z klasy 1a oraz Aleksander Szewczyk z 2b, a także Weronika Tadych z 3a i Samira Belaid z 3c.

           Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Logopeda szkolny

Patrycja Piszczek