Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

informujemy, że w związku z zakończeniem roku szkolnego w piątek, 26 czerwca, zostaną zorganizowane dowozy i odwozy uczniów według poniższego harmonogramu.

Uroczystość o godz. 9:00

Dowóz uczniów:

Dworzec PKS – 8:00

Ruda – 8:05

Bagdad – 8:10

Bielawy – 8:15

Auguścin – 8:20

Glesno – 8:25

Gleszczonek – 8:30

Polanowo – 8:35

Karolewo – 8:40

Odwóz po uroczystości: około godz. 10:30

Uroczystość o godz. 11:00

Dowóz uczniów:

Ruda – 10:05

Bagdad – 10:10

Bielawy – 10:15

Auguścin – 10:20

Glesno – 10:25

Gleszczonek – 10:30

Polanowo – 10:35

Karolewo – 10:40

Odwóz po uroczystości: około godz. 12:30

Uroczystość o godz. 13:00

Dowóz uczniów:

Ruda – 12:05

Bagdad – 12:10

Bielawy – 12:15

Auguścin – 12:20

Glesno – 12:25

Gleszczonek – 12:30

Odwóz po uroczystości: około godz. 14:30

W związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami prosimy o zaopatrzenie dzieci w wodę do picia.

Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji! ☀️📚🎓