W ostatnim tygodniu listopada uczniowie z Samorządu Szkolnego z poziomu klas 4-7 wraz ze swoimi opiekunami zorganizowali imprezę taneczną z okazji wieczoru andrzejkowego. Frekwencja dopisała, nie zabrakło poczęstunku, a także dobrej muzyki oraz zabaw typowych
dla tego obrzędu. Na wyróżnienie za aktywną postawę w prowadzeniu zabawy oraz duży wkład
w przygotowanie poczęstunku i atrakcji zasługują: Katarzyna Mocek z klasy 4a, Samuel Joszko
z klasy 4a, Zuzanna Klemens z klasy 4a, Laura Pinkowska z klasy 6a oraz Mikołaj Żołędziewski
z klasy 7a. Uczniowie z pozostałych klas – zwłaszcza piątych i szóstych – również włączyli się
w przygotowania, pomagając w sprzedaży wypieków lub przygotowując piękne plakaty
z ogłoszeniami promującymi imprezę. Wszystkim zaangażowanym składamy podziękowania! 

            Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji dyskoteki należą się także dorosłym – rodzicom uczniów z kl.4a, a zwłaszcza Pani Anieli Mocek za przygotowanie pysznych gofrów, Panu Piotrowi Spirydow za profesjonalną oprawę muzyczną zabawy, a także nauczycielom, którzy dbali o bezpieczeństwo bawiących się uczniów –  Panu Stanisławowi Święchowi, Panu Markowi Nowickiemu, Pani Magdalenie Wachowskiej, Pani Paulinie Ziarnek oraz Pani Darii Maciejewskiej.

 

SU z opiekunami