
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
informujemy, że w związku z zakończeniem roku szkolnego w piątek, 26 czerwca, zostaną zorganizowane dowozy i odwozy uczniów według poniższego harmonogramu.
Uroczystość o godz. 9:00
Dowóz uczniów:
Dworzec PKS – 8:00
Ruda – 8:05
Bagdad – 8:10
Bielawy – 8:15
Auguścin – 8:20
Glesno – 8:25
Gleszczonek – 8:30
Polanowo – 8:35
Karolewo – 8:40
Odwóz po uroczystości: około godz. 10:30
Uroczystość o godz. 11:00
Dowóz uczniów:
Ruda – 10:05
Bagdad – 10:10
Bielawy – 10:15
Auguścin – 10:20
Glesno – 10:25
Gleszczonek – 10:30
Polanowo – 10:35
Karolewo – 10:40
Odwóz po uroczystości: około godz. 12:30
Uroczystość o godz. 13:00
Dowóz uczniów:
Ruda – 12:05
Bagdad – 12:10
Bielawy – 12:15
Auguścin – 12:20
Glesno – 12:25
Gleszczonek – 12:30
Odwóz po uroczystości: około godz. 14:30
W związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami prosimy o zaopatrzenie dzieci w wodę do picia.
Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji! ☀️📚🎓
