W grudniu przystąpiliśmy do kolejnego projektu ogłoszonego w ramach wojewódzkiej kampanii Uzależnia mnie tylko sportpod patronatem Urzędu Marszałkowskiego. Celem konkursu była promocja profilaktyki uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Na konkurs wpłynęło 48 prac. Nagrodzono 14, w tym dwie z naszej szkoły(na zgłoszonych 5)!. Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu uczniów na szczeblu! Forma przesłanych prac była bardzo urozmaicona- książki, scenariusze, praca plastyczna oraz film. Nagrodzone dwie drużyny z naszej szkoły przygotowały różnorodne prace – książkę i film, wykazały się pomysłowością i kreatywnością.

Pierwsza drużyna w składzie: Jagoda Andrzejewska, Marta Bednarek, Klaudia Nowakowska i Martyna Trzcińska to uczennice z klasy VI d pod opieką p. Anny Pietrasik.

Druga reprezentowana przez uczniów klasy II c i III b: Karola Jagodzińskiego, Wiktora Puciłowskiego, Juliana Gruchalskiego, Jana Kałużnego oraz Ignacego Kornackiego pod opieką Barbary Kornackiej.

Uczniowie otrzymali cenne nagrody!

Wszystkim uczniom i rodzicom biorących udział w projektach serdecznie dziękujemy i gratulujemy nagrody. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Tekst: Barbara Kornacka

Zdjęcia: Anna Poniewierska