Dnia 04.12.2015 Dokonano podsumowania VII Mistrzostw Powiatu Pilskiego kat. U-10 i U-12 w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski XIV Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.
W turnieju piłkarskim uczestniczyły dziewczęta i chłopcy w kategorii U-10 i U-12. Turnieje gminne rozegrano w październiku, listopadzie w halach sportowych i na boiskach szkolnych w Białośliwiu, Łobżenicy, Wyrzysku, Miasteczku Krajeńskim, Kaczorach i w Pile, wyłaniając mistrzów gminnych.
Finały powiatowe rozegrano 21 listopada w hali sportowej SP nr 1, SP nr 2 w Pile. Zwycięskie drużyny w kat. U-10 chłopców – SP Kaczory, U-12 chłopcy SP Falmierowo w Pile oraz w kat. U-10 dziewcząt – SP w Kaczorach reprezentowały powiat pilski w finałach wojewódzkich w Poznaniu.
Honorowy patronat nad turniejem objął starosta pilski Franciszek Tamas. Fundatorem turnieju było Starostwo Pilskie oraz Gmina Piła. Głównym organizatorem turnieju na szczeblu gmin i powiatu było Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.
Wręczanie pucharów, medali dla wszystkich uczniów-zawodników i dla szkół odbyło się w Starostwie Powiatowym w Pile. Ceremonii dekorowania dokonał wicestarosta pilski Stefan Piechocki i etatowy członek zarządu Eligiusz Komarowski oraz prezes Pilskiego TKKF Leszek Zieliński.
Szkoła z Wyrzyska wraz z młodymi zawodnikami, opiekunem drużyny i panią dyrektor Danutą Buryta – Arndt odebrała srebrne medale i puchar za zajęcie II miejsca.
Opiekun drużyny pan Cezary Gdaniec.