W dniach 5-8.04.2022 r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku odbył się kiermasz wielkanocny zorganizowany przez opiekunki szkolnego koła plastycznego – panią Renatę Belaid i panią Barbarę Kornacką.

 Można było zakupić uczniowskie prace pokonkursowe, które będą miłą ozdobą domów podczas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na zakup nagród dla zwycięzców konkursów na  najpiękniejszą pisankę i  stroik wielkanocny oraz na zakup materiałów plastycznych. W sprzedaży pomagali uczniowie z koła plastycznego: Jagoda Katafiasz z kl. 4b, Zuzanna Kośmider z kl. 4b, Helena Łykowska z kl. 5 b, Weronika Pawłowska z kl. 5b, Patryk Ożga z kl. 5b oraz uczennice z kl. 8e: Samira Belaid, Martyna Borzych, Wiktoria Bureta, Maja Boniowska, Zofia Bukowska i Weronika Tadych.

            Wszystkim kupującym serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe, a uczniom sprzedającym za poświęcenie swego czasu na rzecz  szkoły. Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy: zdrowia, spędzenia świąt miło i radośnie w gronie rodzinnym  oraz błogosławieństwa Bożego od Chtystusa Zmartwychwstałego.

                                                       Notatka i zdjęcia: Renata Belaid