15.03.24 (piątek)
p. Ł. Sadłowski
3. 6c/7a (chłopcy) – informatyka – p. K. Pufahl – 2 (zamiast S.K.)
4. 6c/7a (chłopcy) – informatyka – p. K. Pufahl – 2 (zamiast S.K.)
5. 7b/8b (chłopcy) – informatyka – p. K. Pufahl – 2 (zamiast S.K.)
6. 7b/8b (chłopcy) – wychowanie fizyczne – p. D. Martenka
14.03.24 (czwartek)
p. M. Borowicka
1. 7c – język polski – p. D. Buryta-Arndt – 301
2. 8a – język angielski – p. A. Pietrasik – g108
3. 8b – informatyka – p. K. Pufahl – 2 (zamiast S.K.)
4. 7a – religia – ks. A. Grudzka – g02 (zamiast lekcji 6.)
p. R. Sell
1. 7a – klasa przychodzi do szkoły na 8.55
2. 8b – świetlica – p. K. Pufahl (zamiast S.K.)
Pozostałe lekcje wg planu.
ks. A. Grudzka
6. 7a – klasa zwolniona do domu – lekcja odpracowana na 4.godznie lekcyjnej
13.03.24 (środa)
p. C. Gdaniec
2. 4a/4c (dziewczęta) – informatyka – p. K. Pufahl – 2 (zamiast S.K.)
3. 4a/4c (dziewczęta) – informatyka – p. K. Pufahl – 2 (zamiast S.K.)
4. 6b/5d (chłopcy) – informatyka – p. K. Pufahl – 2 (zamiast S.K.)
5. 5a/5b (chłopcy) – wychowanie fizyczne – dziewczęta – p. D. Martenka; chłopcy – p. Ł. Sadłowski
6. 5a/5b (chłopcy) – wychowanie fizyczne – wychowanie fizyczne – dziewczęta – p. D. Martenka; chłopcy – p. Ł. Sadłowski
7. 7b/8b (dziewczęta) – grupa zwolniona do domu
UWAGA!
Uczniowie z klas piątych po 3. lekcji wraz z wychowawczyniami – p. J. Berndt, p. I. Rerek, p. I. Duszczak,
p. K. Jaśkiewicz – wyjeżdżają na wycieczkę.
Uczniowie, którzy nie uczestniczą w wyjeździe mają lekcje wg następującego planu:
Klasa 5a i 5b:
4. technika – p. W. Sobiech – 302
5. wychowanie fizyczne – dziewczęta – p. D. Martenka; chłopcy – p. Ł. Sadłowski
6. wychowanie fizyczne – dziewczęta – p. D. Martenka; chłopcy – p. Ł. Sadłowski
Klasa 5c i 5d:
4. język polski – p. A. Panek – 202
5. język polski – p. A. Panek – 202
p. J. Berndt
4. 5b – klasa na wycieczce; pozostali uczniowie technika – p. W. Sobiech – 302
5. 7a – informatyka – p. M. Dróbka-Jiers – 2
p. I. Rerek
4. 4a – przyroda – p. B. Kornacka – g5
logopedia – zajęcia odwołane
p. I. Duszczak
5. 6b – matematyka – p. S. Święch – g201 (zamiast kl. 5d)
6. 8b – informatyka – p. M. Dróbka-Jiers – 2
p. K. Jaśkiewicz
4. M.G., B.R., K.M. – uczniowie na lekcji z klasami
5. 8a – religia – ks. A. Grudzka – g02 (zamiast 7.lekcji)
logopedia – zajęcia odwołane
ks. A. Grudzka
7. 8a – klasa zwolniona do domu – lekcja odpracowana na 5.lekcji
12.03.24 (wtorek)
p. D. Buryta-Arndt
2. 7c – matematyka – p. P. Ziarnek – g202
3. 7c – język polski – p. K. Pufahl – 301 (zamiast S.K)
p. A. Muszyńska
1. 3a – wspomaganie – p. K. Pufahl – 11 (zamiast S.K.)
2. 1b – edukacja wczesnoszkolna – p. K. Pufahl – 110 (zamiast S.K.)
4. 1b – edukacja wczesnoszkolna – p. K. Pufahl – 110 (zamiast S.K.)
p. D. Martenka
1. 2c – edukacja wczesnoszkolna – p. A. Czekała – Skrzypczak – 13
2. 1c – wf – p. Ł. Sadłowski
3. 3b – edukacja wczesnoszkolna – p. E. Kałużna – 210
4. 3a – wf – p. E. Łuka – Małecka
5. 4b, 5a, 5b (dz) – grupy idą do domu
11.03.24 (poniedziałek)
p. Ł. Sadłowski
5. 4b/5a (chłopcy) – chłopcy z kl.5a zwolnieni do domu, chłopcy z kl. 4b – biblioteka